Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hostýnský Yeťty 2014 - pozvánka

5. 2. 2014

Milý běžkaři. Nechci malovat pekelníka na zeď. Se slovutným závodem Vsetínská 50 to nevypadá vůbec dobře. Naštěstí zde máme Yettyho z Hostýnek. Ten se nevzdává. Jen co po prvních ročnících posbíral polámané lyže kol trati, povolil ji absolvovat na sněžnicích. Jen co zjistil, že globální oteplování je blbost, umožnil letos vyrazit na běžkařský závod Hostýnský Yeťty i pěšky... Nesmiřitelné měření sil se tedy bude konati i letos. Bez ohledu na počasí a absenci sněhové pokrývky...

Datum konání: sobota 22. února 2014

Trasa: Hostýn - Troják

Zkrácená trasa: Tesák - Troják

Start: Hostýn; 09:00 - 09:30

Start zkráceného závodu: Tesák; 10:00 - 10:30

Startovné: 100 Kč

Yettybus vyjíždí z Bystřice pod Hostýnem v 08:00. Nastoupiti možno na vlakovém i autobusovém nádraží a na náměstí. Kdo pojede kratší variantu, může spinkat o hodinu déle. Yettybus na Tesák vyráží až v 09:00. Jízdné se neplatí.

Zpět možno dostati se tímtéž. Opět za mou oblíbenou cenu. Z Trojáku do Bystřice valí ve 12:30. Kdo jej nestihne, zmrzne.

V cíli na Trojáku možno se nafutrovati. Občerstvení zajištěno. Kdo přijede později, nezbyde naň.

Jako každým rokem i letos nutno je se zaregistrovat. Registrace jednoduchá. Stačí vyplnit jméno, příjmení a další personálie. Kdo formulářík nevyplní, nebude z trati vyštván. S případným pomníčkem se však může rozloučit. Registraci je možno provésti na: www.hm52.cz.